Range Rover Vogue

Auto po opłatach. Ze Szwajcarii.
2004r Diesel.

Witamy na aukcjach firmy Auta4x4. PROSIMY PRZECZYTAĆ OPIS DO KOŃCA.


   Oświadczamy, że wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Wszystkie nasze pojazdy są po opłatach celnych i są gotowe do rejestracji.


 Oferujemy Range Rover Vogue 3.0 TD6 z silnikiem BMW M57 sprowadzonego przez nas ze Szwajcarii. Samochód w wersji europejskiej.


 Auto zachowało się w bardzo dobrym stanie, co doskonale obrazują zdjęcia. Jest absolutnie bezwypadkowe i posiada w 100% oryginalny lakier. Posiadamy zdjęcia z zakupu samochodu w Szwajcarii.


 Udokumentowany bardzo niski przebieg 151 tys km. Każdy kto interesuje się tym modelem Range Rovera już po zdjęciach zorientuje się z jakim egzemplarzem mamy do czynienia. 


 Silnik pracuje równo i cicho. Skrzynia biegów i przeniesienie napędu działają bez zarzutu. Całe wyposażenie jest sprawne. Z zawieszenia nie dochodzą żadne niepokojące dźwięki. Auto nie wibruje przy wyższych prędkościach.


 Samochód jest po wszystkich opłatach celno skarbowych. Koszt rejestracji 200 zł. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.


 Auto dla świadomego i wymagającego klienta. To nie jest kolejny wrak złożony z pięciu innych. 


 Pojazd użytkowany był w kraju gdzie drogi są równe jak stół, a zimą nie sypie się solą. Badania kontrolne są bardzo rygorystyczne, a kultura techniczna serwisów na najwyższym poziomie.


  Sprowadziliśmy ze Szwajcarii setki zadbanych samochodów, które cieszą naszych stałych klientów. Dlatego chętnie odkupujemy sprowadzone przez nas auta lub przyjmujemy w rozliczeniu za inne.


 Dokonując transakcji w legalnie działającej firmie unikasz kłopotów związanych z formalnościami, dokumentacją i stanem technicznym.


 Wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi, które wpisujemy na fakturze i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Działamy nieprzerwanie od 1996r. Specjalizujemy się w samochodach terenowych i amerykańskich. 


 Dysponujemy zapleczem serwisowym i dostępem do części zamiennych. Auta są zarejestrowane lub całkowicie przygotowane do rejestracji. Wszystkie są ubezpieczone i posiadają ważne badania techniczne.


 Nasza firma mieści się na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów co daje możliwość weryfikacji stanu technicznego oferowanego samochodu.


 Rezerwacja auta możliwa wyłącznie po wpłacie zadatku lub na czas dojazdu. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.


 Dysponujemy dużym oświetlonym garażem gdzie spokojnie można dokonać oględzin.


 Zapraszamy na naszą stronę www.auta4x4.pl gdzie można zobaczyć jakie auta oferujemy i w jakim są stanie. 


 Tel 500255066