Suzuki Grand Vitara 2.4

Auto po opłatach. Ze Szwajcarii.
2010r Benzyna.

Witamy na aukcjach firmy Auta4x4. PROSIMY PRZECZYTAĆ OPIS DO KOŃCA 


 Oświadczamy, że wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Wszystkie nasze pojazdy są po opłatach celnych i są gotowe do rejestracji.


 


 Oferujemy Państwu kolejną sprowadzoną przez naszą firmę Suzuki Grand Vitara 2.4 benz. Wersja europejska. Sprowadzony ze Szwajcarii. Auto z najlepszym benzynowym silnikiem o pojemności 2.4 L, oraz bezproblemową manualną skrzynią biegów.


 Samochód ze stałym napędem na 4 koła, blokadą mechanizmu różnicowego i reduktorem.


 Auto jest w 100% bezwypadkowe i żaden element karoserii nie był powtórnie lakierowany. Stan wnętrza jest rewelacyjny, co doskonale obrazują zdjęcia. Mechanika jest w bardzo dobrym stanie pod każdym względem. Silnik pracuje równo i cicho. Skrzynia biegów i przeniesienie napędu działają idealnie. Klimatyzacja oczywiście sprawna.


 Wymieniony olej w silniku. Hamulce przód oraz filtry.


 Z zawieszenia nie dochodzą żadne niepokojące dźwięki. Auto nie wibruje przy wyższych prędkościach. Samochód gotowy do jazdy. Nie wymaga żadnych napraw. Jest na oponach zimowych. 


 Samochód jest po wszystkich opłatach celno skarbowych. Koszt rejestracji 160 zł. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.


 Auto dla świadomego i wymagającego klienta. To nie jest kolejny wrak złożony z pięciu innych i wymagający ciągłych inwestycji. Pojazd użytkowany był w kraju gdzie drogi są równe jak stół, a zimą nie sypie się solą.


 Badania kontrolne są bardzo rygorystyczne, a kultura techniczna serwisów na najwyższym poziomie Sprowadziliśmy ze Szwajcarii setki zadbanych samochodów, które cieszą naszych stałych klientów. Dlatego chętnie odkupujemy sprowadzone przez nas auta lub przyjmujemy w rozliczeniu za inne.


 Dokonując transakcji w legalnie działającej firmie unikasz kłopotów związanych z formalnościami, dokumentacją i stanem technicznym. Wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi, które wpisujemy na fakturze i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. 


 Działamy nieprzerwanie od 1996r. Specjalizujemy się w samochodach terenowych i amerykańskich. Dysponujemy zapleczem serwisowym i dostępem do części zamiennych. Auta są zarejestrowane lub całkowicie przygotowane do rejestracji. Wszystkie są ubezpieczone i posiadają ważne badania techniczne. 


 Nasza firma mieści się na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów co daje możliwość weryfikacji stanu technicznego oferowanego samochodu. Rezerwacja auta możliwa wyłącznie po wpłacie zadatku lub na czas dojazdu.


 Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. 


Dysponujemy dużym oświetlonym garażem gdzie spokojnie można dokonać oględzin. Zapraszamy na naszą stronę www.auta4x4.pl , gdzie można zobaczyć jakie auta oferujemy i w jakim są stanie.


 Tel 500255066