Cadillac Escalade

Auto po opłatach. Ze Szwajcarii.
2001r Benzyna.

Witamy na aukcjach firmy Auta4x4. PROSIMY PRZECZYTAĆ OPIS DO KOŃCA.


   Oświadczamy, że wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Wszystkie nasze pojazdy są po opłatach celnych i są gotowe do rejestracji.


 Tym razem oferujemy typowy amerykański gabinet na kołach. Cadillac Escalade 5.3 V8 RWD w wersji 8mio osobowej. Auto jest sprowadzone ze Szwajcarii.


 Przebieg podany w milach. 175 tys mil czyli niewiele jak na auto tej klasy.


 Samochód zbudowany klasycznie po amerykańsku. Silnik V8 umieszczony wzdłużnie, solidna rama i tylny napęd ze szperą. Jeśli ktoś nie zamierza zapuszczać się tym autem w cięższy teren to wersja z napędem na tylną oś jest zdecydowanie lepszą alternatywą.


 Dlaczego? - Dużo lepsze i precyzyjniejsze prowadzenie. 


- Zdecydowanie mniejsze spalanie


 - Brak wszelkich problemów technicznych występujących przy napędzie 4x4


 - Mniejsze koszty serwisu


 Miałem już bardzo wiele takich aut w wersji 4x4, ale po przejechaniu się tym egzemplarzem zauroczyłem się jego prowadzeniem, ciszą i komfortem, który oferuje w stosunku to wersji 4x4.


 To jest zupełnie inne auto. Każdy przejechany kilometr powoduje uśmiech od ucha do ucha :)


 Brzmienie tego silnika przez wielu uznawane jest za najładniejsze wśród wszystkich V8. 


 I teraz wisienka na torcie. Auto jest w 100% w oryginalnym lakierze. Żaden element nie był powtórnie lakierowany!!! Samochód jest absolutnie bezwypadkowy. 


 Nadwozie jest całkowicie wolne od korozji. Nawet na dolnych krawędziach drzwi nie ma najmniejszego nalotu rdzy. Stan wnętrza jest rewelacyjny, co doskonale obrazują zdjęcia.


 Mechanika jest w bardzo dobrym stanie pod każdym względem. Silnik pracuje równo i cicho. Skrzynia biegów i przeniesienie napędu działają idealnie. 


Klimatyzacja oczywiście sprawna.


 Z zawieszenia nie dochodzą żadne niepokojące dźwięki. Auto nie wibruje przy wyższych prędkościach.


 Samochód jest po wszystkich opłatach celno skarbowych. Koszt rejestracji 160 zł. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.


 Auto dla świadomego i wymagającego klienta. To nie jest kolejny wrak złożony z pięciu innych i wymagający ciągłych inwestycji. 


 Pojazd użytkowany był w kraju gdzie drogi są równe jak stół, a zimą nie sypie się solą. Badania kontrolne są bardzo rygorystyczne, a kultura techniczna serwisów na najwyższym poziomie.


  Sprowadziliśmy ze Szwajcarii setki zadbanych samochodów, które cieszą naszych stałych klientów. Dlatego chętnie odkupujemy sprowadzone przez nas auta lub przyjmujemy w rozliczeniu za inne.


 Dokonując transakcji w legalnie działającej firmie unikasz kłopotów związanych z formalnościami, dokumentacją i stanem technicznym. Wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi, które wpisujemy na fakturze i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.


 Działamy nieprzerwanie od 1996r. Specjalizujemy się w samochodach terenowych i amerykańskich. 


 Dysponujemy zapleczem serwisowym i dostępem do części zamiennych. 


 Auta są zarejestrowane lub całkowicie przygotowane do rejestracji. Wszystkie są ubezpieczone i posiadają ważne badania techniczne.


 Nasza firma mieści się na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów co daje możliwość weryfikacji stanu technicznego oferowanego samochodu. 


 Rezerwacja auta możliwa wyłącznie po wpłacie zadatku lub na czas dojazdu. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.


 Dysponujemy dużym oświetlonym garażem gdzie spokojnie można dokonać oględzin. Zapraszamy na naszą stronę www.auta4x4.pl gdzie można zobaczyć jakie auta oferujemy i w jakim są stanie. 


 Tel 500255066