Dacia DUSTER

1.3 TCE 4x4 wersja Ultimate. Na gwarancji fabrycznej.
2020r Benzyna.

Witamy na aukcjach firmy Auta4x4. PROSIMY PRZECZYTAĆ OPIS DO KOŃCA. Oświadczamy, że wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.


 Wszystkie nasze pojazdy są po opłatach celnych i są gotowe do rejestracji.


 Oferujemy Państwu benzynową Dacię Duster II 4x4 1.3 TCE Turbo. Samochód z symbolicznym przebiegiem 24400 km. Auto jest na fabrycznej gwarancji do 02.2023.


  Ostatni przegląd wykonany w ASO Dacia w Warszawie w dniu 14.06.22 przy przebiegu 24295 km.


 Dacia jest w wersji ULTIMATE czyli najbogatszej jaka była dostępna. 


 Z dodatkowego wyposażenia posiada:


 - bezkluczykowy dostęp tzw. Keyless 


 - system Media Nav Evolution, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto


 - 4 kamery - system monitorowania martwego pola 


 - tempomat - podgrzewane fotele - felgi 17 


- kolorową tapicerkę dostępną tylko w wersji Ultimate.


 Reszta wyposażenia taka jak w wersji Prestige.


 Samochód sprowadzony ze Szwajcarii i jest po wszystkich opłatach celno skarbowych. Gotowy do rejestracji. Koszt rejestracji 250 zł.


 Posiadamy zdjęcia z zakupu samochodu w Szwajcarii. Na samochód wystawiamy pełną fakturę VAT 23%.


 Możliwość sprzedaży w cenie netto podmiotom zagranicznym lub na export.


 Auto dla świadomego i wymagającego klienta. To nie jest kolejny wrak złożony z pięciu innych i wymagający ciągłych inwestycji.


 Pojazd użytkowany był w kraju gdzie drogi są równe jak stół, a zimą nie sypie się solą.


 Badania kontrolne są bardzo rygorystyczne, a kultura techniczna serwisów na najwyższym poziomie Sprowadziliśmy ze Szwajcarii setki zadbanych samochodów, które cieszą naszych stałych klientów. Dlatego chętnie odkupujemy sprowadzone przez nas auta lub przyjmujemy w rozliczeniu za inne.


 Dokonując transakcji w legalnie działającej firmie unikasz kłopotów związanych z formalnościami, dokumentacją i stanem technicznym. Wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi, które wpisujemy na fakturze i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.


 Działamy nieprzerwanie od 1996r. Specjalizujemy się w samochodach terenowych i amerykańskich. Dysponujemy zapleczem serwisowym i dostępem do części zamiennych. Auta są zarejestrowane lub całkowicie przygotowane do rejestracji. Wszystkie są ubezpieczone i posiadają ważne badania techniczne. 


 Nasza firma mieści się na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów co daje możliwość weryfikacji stanu technicznego oferowanego samochodu. Rezerwacja auta możliwa wyłącznie po wpłacie zadatku lub na czas dojazdu. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. 


Dysponujemy dużym oświetlonym garażem gdzie spokojnie można dokonać oględzin. Zapraszamy na naszą stronę www.auta4x4.pl gdzie można zobaczyć jakie auta oferujemy i w jakim są stanie. 


Tel 500255066