Chrysler 300c 3.5

Auto po opłatach. Ze Szwajcarii.
2004r Benzyna.

Witamy na aukcjach firmy Auta4x4.


 PROSIMY PRZECZYTAĆ OPIS DO KOŃCA


. Oświadczamy, że wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Wszystkie nasze pojazdy są po opłatach celnych i są gotowe do rejestracji.


 Oferujemy Państwu kolejnego Chrysler 300C 3.5 V6 sprowadzonego przez naszą firmę z rynku szwajcarskiego. Silnik bardzo dobry do instalacji gazowej. Samochód z napędem na tylną oś. Auto w wersji europejskiej. Posiadamy zdjęcia z dnia zakupu w Szwajcarii.


 Samochód zachował się w fajnym stanie. Silnik, skrzynia biegów, zawieszenie i dyferencjał działają bez najmniejszych zastrzeżeń. Ma mały udokumentowany przebieg. Jest duży plik faktur za naprawy i serwis w Szwajcarii. Wnętrze jest w bardzo dobrej kondycji. Wyposażenie jest sprawne. 


 W naszym serwisie wymieniliśmy olej silnikowy wraz z filtrem oraz tylne klocki hamulcowe.


 Z minusów. Jest założone radio z androidem. Włącza się ale nie słychać nic w głośnikach. Pewnie to kwestia podłączenia. Bez problemu można też powrócić do oryginalnego systemu nagłośnienia.


 Samochód jest po wszystkich opłatach celno skarbowych. Koszt rejestracji 250 zł. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.


 Auto dla świadomego i wymagającego klienta. To nie jest kolejny wrak złożony z pięciu innych i wymagający ciągłych inwestycji. Pojazd użytkowany był w kraju gdzie drogi są równe jak stół, a zimą nie sypie się solą. Badania kontrolne są bardzo rygorystyczne, a kultura techniczna serwisów na najwyższym poziomie.


  Sprowadziliśmy ze Szwajcarii setki zadbanych samochodów, które cieszą naszych stałych klientów. Dlatego chętnie odkupujemy sprowadzone przez nas auta lub przyjmujemy w rozliczeniu za inne. Dokonując transakcji w legalnie działającej firmie unikasz kłopotów związanych z formalnościami, dokumentacją i stanem technicznym. Wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi, które wpisujemy na fakturze i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.


 Działamy nieprzerwanie od 1996r. Specjalizujemy się w samochodach terenowych i amerykańskich. Dysponujemy zapleczem serwisowym i dostępem do części zamiennych. Auta są zarejestrowane lub całkowicie przygotowane do rejestracji. Wszystkie są ubezpieczone i posiadają ważne badania techniczne.


 Nasza firma mieści się na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów co daje możliwość weryfikacji stanu technicznego oferowanego samochodu. Rezerwacja auta możliwa wyłącznie po wpłacie zadatku lub na czas dojazdu. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. Dysponujemy dużym oświetlonym garażem gdzie spokojnie można dokonać oględzin. Zapraszamy na naszą stronę www.auta4x4.pl gdzie można zobaczyć jakie auta oferujemy i w jakim są stanie. Tel 500255066