Volvo XC 90 D5

Auto po opłatach. Ze Szwajcarii.
2005r Diesel.

Witamy na aukcjach firmy Auta4x4.


 PROSIMY PRZECZYTAĆ OPIS DO KOŃCA.


  Oświadczamy, że wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Wszystkie nasze pojazdy są po opłatach celnych i są gotowe do rejestracji.

 Oferujemy Państwu kolejne Volvo XC 90 2.4 D5 w najbogatszej wersji Executive, sprowadzone z rynku szwajcarskiego przez naszą firmę. Auto z małym oryginalnym przebiegiem 255 tys km. 


 Wersja 7-mio osobowa !!! Silnik diesla 5cio cylindrowy D5 słynie ze swojej niezawodności i jest połączony z bezawaryjną automatyczną skrzynią biegów Samochód zachował się w bardzo dobrym stanie. Nadwozie jest całkowicie wolne od korozji. Stan wnętrza jest bardzo dobry co doskonale obrazują zdjęcia. 


 Mechanika jest w rewelacyjnym stanie pod każdym względem. Silnik pracuje równo i cicho, przeniesienie napędu, skrzynia biegów i inne mechanizmy działają idealnie. Z zawieszenia nie dochodzą żadne niepokojące dźwięki. Auto nie wibruje przy wyższych prędkościach.  Posiada stały napęd na 4 koła. Samochód jest bardzo bogato wyposażony. Posiada m. in. - reflektory ksenonowe - skórzaną tapicerkę - podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele z pamięcią - tempomat - nawigacja - monitory w zagłówkach oraz wiele innych dodatków. 


 Samochód jest po wszystkich opłatach celno skarbowych. Koszt rejestracji 250 zł. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej. Auto dla świadomego i wymagającego klienta. To nie jest kolejny wrak złożony z pięciu innych i wymagający ciągłych inwestycji. Pojazd użytkowany był w kraju gdzie drogi są równe jak stół, a zimą nie sypie się solą. Badania kontrolne są bardzo rygorystyczne, a kultura techniczna serwisów na najwyższym poziomie.


  Sprowadziliśmy ze Szwajcarii setki zadbanych samochodów, które cieszą naszych stałych klientów. Dlatego chętnie odkupujemy sprowadzone przez nas auta lub przyjmujemy w rozliczeniu za inne. Dokonując transakcji w legalnie działającej firmie unikasz kłopotów związanych z formalnościami, dokumentacją i stanem technicznym. Wszystkie nasze samochody mają oryginalne przebiegi, które wpisujemy na fakturze i bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Działamy nieprzerwanie od 1996r. Specjalizujemy się w samochodach terenowych i amerykańskich.


 Dysponujemy zapleczem serwisowym i dostępem do części zamiennych. Auta są zarejestrowane lub całkowicie przygotowane do rejestracji. Wszystkie są ubezpieczone i posiadają ważne badania techniczne. Nasza firma mieści się na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów co daje możliwość weryfikacji stanu technicznego oferowanego samochodu. Rezerwacja auta możliwa wyłącznie po wpłacie zadatku lub na czas dojazdu. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. Dysponujemy dużym oświetlonym garażem gdzie spokojnie można dokonać oględzin. Zapraszamy na naszą stronę www.auta4x4.pl gdzie można zobaczyć jakie auta oferujemy i w jakim są stanie. Tel 500255066